SEKCE EXTERNÍ ZAKÁZKY

Ukazuje hry, ve kterých se různými způsoby angažuje i dílna MATY MOVES. Takovýmto projektům je například propůjčen Matyho typický vizuál a nejedná se tedy o roli autora, nýbrž pouze designéra a výrobce. Jindy jsou hry i po stránce herních mechanismů Matyho dílem, nicméně zadavatelem tématu byl někdo jiný.

MAiAK

Svižná strategická tahová hra pro 2 hráče s proměnlivým herním plánem z produkce pražského autorského kolektivu UFO HRY.

Hra MAiAK unikátním způsobem kombinuje herní principy dámy, šachu a pentaga a vytváří tak úplně novou hráčskou úroveň strategického myšlení. Více informací najdete na webu maiak.cz

HOCKEY GAME

Autentická hra na motivy ledního hokeje z produkce UFO HER. Vyber si 1 z 8 unikátních národních týmů a pusť se do tvrdého boje o pohár na vlastním mistrovství světa.

Hockey game je karetní strategie pro dva, při které se střídají tahy útočníka (neboli držitele kotouče) a tahu obránce. Posunout puk můžete jen tehdy, když poskládáte větší součet hodu kostkami, atributů týmu, hrdinů, karet a rozhodčího. Více ohledně této utimátní bitvy na ufohry.cz

Menu