SEKCE PROTOTYPY

Ukazuje připravované hry v hrubých rysech. Jednotlivé nápady se průběžně testují, dolaďují a jednou z nich možná bude další střípek do mozaiky MATY MOVES.

51 Crosses

Dynamická dvojkovka s proměnlivým herním plánem, ve které se snažíte své kameny naposouvat tak, aby vytvořily přímku o hodnotě 51.

Představte si piškvorky s pohyblivými řádky a sloupci, kde však tvorbu základní pětice musíte sladit ještě s přítomností vnitřního mikrodílku o hodnotě 1.

51 Minutes

Minimalistický koncept, který vychází z obecně známého principu hry monopoly, ale všechno redukuje do podoby času.

Herní plán jsou hodiny, peníze jsou čas, pohyby stojí čas a zvítězí ten, kdo má nejvíc času v okamžiku, kdy někomu dojde čas.

51 Pentagons

Víceúrovňová asymetrická psychohra, ve které armádou pětiúhelníků dobýváte strategické uzle ve snaze propojit 4 z 5 stran.

Klíčovým herním mechanismem je pulzující polarita hráčů, kterým se tak nuceně střídají období mocných a skromných tahů a o zábavu je tak postaráno.

INFLUDANCE Duel

Svižná přestřelka pro dva kovboje, ve které každým svým krokem ovlivníte i pozici protihráče.

Jednoduchý úkol dostat se rychleji na opačnou stranu herního plánu však komplikují zvláštní efekty soupeřovy munice a především klíčový princip hry, které zakazuje udělat krok směrem dopředu.

EQUILIBRIX Project

Herní trilogii postavenou na Květu života uzavírá politická hra pro 6 hráčů, kteří se v rámci koalic snaží postavit bodované obrazce jako první a tím skórovat.

Zároveň lze body získávat i skrz obkličování opozičních kamenů, takže je krom tvořivé energie potřeba vědomě pracovat i s tou bořivou.

ESTIMATRIX Spectrum

Hra tak jednoduchá, že snad už ani nemůže být jednodušší. Zároveň však úkol vlastně nikdo splnit nedokáže, nebo přece?

Cílem této hry pro neomezený počet hráčů je zvolit stejnou barvu. Hráč na tahu buď může odhadnout volbu ostatních, nebo naopak vsadit jako první a snažit se myšlenku vnuknout ostatním.

BALANCEFORMERS

Disponujete sedmi unikátními bytostmi, které jsou však na úrovni čaker energeticky zcela nevyrovnané. Smyslem hry je pomoci ostatním hráčům přežít.

Jejich deficit můžete vyvážit svou blízkostí, pokud však na dané úrovni máte přebytek. Celková rovnováha však závisí i na schopnosti opustit prostor, odejít všas je totiž také umění.

WILDERNESS

Divočina je drsná výzva, ve které hledáte ideální pozice pro výskyt malých i velkých zvířat.

Každé z nich má jiné schopnosti a pouze jejich vzájemným kombinováním můžete dosáhnout cíle rychleji než soupeř. Hra není likvidační, zvítězí ten, kdo jako první získá všechny elementy.

ALPHABATTLE

Kreativní hra postavená na principu slovního fotbalu, která přináší velmi kontaktní boj o prostor.

Každý hráč svými písmenky tvoří hada, který jako v oldschool mobilních telefonech sbírá různá kouzla a může tak například prostupovat zdmi nebo těly ostatních hráčů.

AMATEURS

Absolutní srdcovka popisující, jak složité je mít amatérskou rockovou kapelu. S ostatními místními kapelami navíc soutěžíte o to, kdo bude mít více fanoušků.

Zkoordinovat hod čtyřmi kostkami (členy kapely), aby byla plná účast na zkoušce či na koncertě je mnohdy těžší, než se zdá. Jeden musí do práce, druhý má rande a třetí by si zrovna radši zahrál florbal.

Menu