MATYHO DESIGN

Matyho design Pod značkou MATY MOVES nenajdete pouze Matyho původní hry. Některým autorům se můj styl zalíbil natolik, že si jej zvolili i pro své nápady a na mě tak vyšla role designéra a výrobce.

Synergie

Propůjčovat cizím hrám svůj charakteristický rukopis je nejen radostná práce, ale především organická symbióza v rámci herní komunity. Kromě potvrzení osobitého směru získává série MATY MOVES i pestrost z hlediska herních aspektů, neboť každá taková hra přináší svěží mechaniku odlišnou od mé vlastní tvorby. Je mi ctí poskytovat takovou službu veřejnosti, neboť je u nás spousta chytrých hlav a o nápady rozhodně není nouze. Rád se rozdělím o možnosti, které při vývoji her mám, protože bych jako autor s prototypem v batohu při hledání vydavatele sám takový otevřený přístup ocenil.

Jak na to?

Vymysleli jste skvělou hru, která by si zasloužila zveřejnit? Dveře nakladatelství MATY MOVES jsou takovým projektům otevřené! Pokud se Vám líbí můj styl práce a celodřevěný design Vám dává smysl, neváhejte mě kontaktovat.

Fill out this field
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Fill out this field

Podmínky spolupráce

Hra ucházející se o zařazení do portfolia MATY MOVES by pochopitelně měla zapadat do celkové dramaturgie vydavatelství. Zaměřuji se na jednoduché logické hry, které mají svou strategickou hloubku, ale přitom jsou přístupné i méně zkušeným hráčům nebo úplným začátečníkům. Dát hře „Matyho design“ je komplexní proces od B do Z, který zabere zpravidla několik měsíců a je zpoplatněn symbolickou fixní částkou (prověřuji tím motivaci autora). Kromě samotných her a možnosti ovlivnit výsledné zpracování získá autor i 50% podíl na zisku z daného titulu a možnost hry odebírat za výrobní náklady.

Jak hry na klíč rozeznáte od mých autorských počinů?

V e-shopu jsou hry ostatních autorů označeny symbolem klíče. Jméno autora je vždy uvedeno na víku krabice, které je navíc ozdobené tématickou ilustrací. V některých případech se liší i samotný tvar sběratelské krabičky, aby umocnil téma hry.

LUCANUS – Martin Illek

Dynamická strategická záležitost pro 2 hráče, která herními principy kopíruje skutečné chování roháčů. Pojďte se poprat o dubovou mízu a užijte si sladké vítězství!

SNEKAGON – Adam Španěl

Abstraktní hra na sedm tahů, ve které se snažíte postavit delšího hada než soupeř. Pravidla jsou jednoduchá, ale než se proplazíte k vítězství, pěkně si u toho procvičíte mozkové závity.

SCORSO – Janek a Misa

Divoká mafiánská přestřelka, ve které všichni hráči hrají zároveň. Party hra pro 2–5 hráčů v celodřevěném boxu plném vychytávek.

SHAMROCK – Jean Pierre Bassenge

Vydejte se do Irska, kde po loukách běhají kouzelní skřítci a občas všechno kolem sebe zmrazí. Dokážete poskládat dva trojlístky ve své barvě?

TOTOHU – Barnabáš Wretzl

Napínavá bitva na moři pro 2-3 hráče, kterou vymyslel 7letý Barnabáš baví děti i dospělé. Potopíte cizí lodě, nebo je necháte vítězoslavně odplout?

MAiAK – Patrik Vaverka

Tahová hra pro 2 hráče, při které pohybujete nejen herními kameny, ale také samotnou mapou. Pravidla pochopíte hned, ale stejně vás hra překvapí!

TVŮJ NÁPAD – Tvé Jméno

Co bude obsahem těchto vět můžeš ovlivnit sám, stejně tak výslednou podobu hry.

Použité materiály, barvy a technologie však budou ctít koncept všech ostatních her MATY MOVES.